Середа, 17.07.2019, 16:04

Діткам добре тут живеться,

Буквам, цифрам тут навчають,

Казки, вірші нам читають,

Пісні, сміх у нас лунають,

Діти в радості зростають

Степанівський ясла-садок № 16

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

м. Херсона

створено на підставі  рішення райвиконкому 1 червня 1985 року за № 3716 від 14.02.1985р. Херсонської міської ради,

перебуває у комунальній власності села.

1 червня 1985 року відбулася знаменна подія для мешканців села Степанівка – відкриття дитячого садка-ясла.

На той час наше село та дитячий заклад відносився до Чорнобаївської сільської ради Білозерського району Херсонської області.

Рішенням Херсонської обласної ради від 21.11.1986р. № 401/20 «Про зміну в адміністративному устрої окремих районів області» с. Степанівка було відокремлено від села Чорнобаївка і виділено в окремий населений пункт та підпорядковано Суворовському району м. Херсона.

Колектив ясла-садка очолила завідувач Маслюкова Юлія Іванівна, котра об’єднала людей з високими професійними та діловими якостями, з добрим, чуйним серцем в великий, дружний, професійний колектив.

На чолі із завідувачем працівники піклувалися про благоустрій закладу. Було висаджено декоративні та фруктові дерева: декоративні – каштан, клен, липа, тополя, ясен, береза, верба, акація у кількості 51 шт.; фруктові – яблуня, айва, вишня, слива, горіх, шовковиця, абрикос, груша у кількості 49 шт., а також кущі -  жасмін, туя, тамариса у кількості 66 шт.

Обладнано спортивний та ігрові майданчики.

Завідувач з 50-річним стажем роботи є Ветераном праці, нині на заслуженому відпочинку.

Свій великий досвід роботи та організаторські, професійні здібності завідувач Маслюкова Ю. І. передала своїй наступниці вихователю-методисту Мальцевій Валентині Іванівни, котра очолила дитячий заклад з 1996 року по теперішній час. Ясла-садок займає гідне  місце у рейтингу діяльності дошкільних навчальних закладів міста.

Юридична адреса ясла-садка № 16: м. Херсон, с. Степанівка, вул. Шкільна, буд. 76а.

Ясла-садок № 16 є юридичною особою, має печатку і штамп встановленого зразка, бланки з власними реквізитами, реєстраційний рахунок в органах Державного казначейства та має самостійний баланс.

Головною метою ясла-садка є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Діяльність ясла-садка направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

Ясла-садок № 16 самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах компетенції, передбаченої чинним законодавством, Положенням про дошкільний заклад України та власним Статутом.

Дошкільний заклад працює за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина» рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-11177 від 08.12.2010р.).

У закладі функціонує 5 груп. Із них 1 група раннього віку та 4 групи переддошкільного віку. Комфортні умови та освітній процес забезпечують висококваліфіковані педагоги; реалізується завдання  Базового компонента дошкільної освіти: поглиблюється робота по вивченню української мови шляхом використання усної народної творчості, удосконалюється робота по розвитку творчих здібностей дитини різними видами музичної діяльності, продовжується робота із збереженням здоров’я дітей шляхом систематизації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.