Четвер, 14.11.2019, 22:00

/Files/images/ukrana/патруголок.jpg

Проблема громадянина-патріота давня, як світ. Вона постала перед людством тоді, коли виникла перша держава. Патріотичне виховання створює певні передумови громадянської поведінки. Однак це лише передумови.

Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася.

У цьому зв’язку, як нам здається, величезного значення набуває визначення мети, завдань, змісту та засобів патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

До основних завдань патріотичного виховання старших дошкільнят належать:

• формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сім'ї, дитячого садка, міста);

• формування духовно-моральних взаємин;

• формування любові до культурного спадку свого народу;

• виховання любові, поваги до своїх національних особливостей;

• почуття власної гідності як представників свого народу;

• толерантне ставлення до представників інших національностей, до ровесників, батьків, сусідів, інших людей.

З метою патріотичного виховання в Степанівському ясла-садку № 16 Херсонської сільської ради проходять різноманітні виховні заходи:

«Т.Г. Шевченко – син України» – тематичне заняття в ІІ середній групі молодий вихователь – Маркелова І. О.

Тематичне заняття у старшій групі «Т. Г. Шевченко – поет українського народу» атестуючий вихователь Юркіна Н. І.

Виставка дитячих робіт «Ми діти твої – Україно!». Всі вікові групи.

Тематичне заняття старшої  групи «Символи і обереги нашої Батьківщини» вихователь  Гаркуша Л. М.

Виставка робіт гуртка «Розумні рученята» керівник вихователь-методист Гаркуша Л. М.

Конкурс на кращий національний куточок – вихователі всіх вікових груп.