Середа, 30.09.2020, 21:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Степанівський ясла-садок № 16 Херсонської міської ради

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт директора

Від 12.06.2020 р.

ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗДО № 16

ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У 2019- 2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

/8b2020/zvit_direktora_2019-2020_novij.do______
Звіт директора Степанівського ясла-садка № 16 Херсонської міської ради Мальцевої Валентини Іванівни за 2019/2020 навчальний рік

Степанівський ясла - садок № 16 Херсонської міської ради  є закладом дошкільної освіти загального призначення для дітей віком від 2 до 6 (7) років комунальної форми власності. Місцезнаходження ясла - садка № 16: с. Степанівка, вул. Шкільна 76-а, м. Херсон, 73488.
За проектною потужністю Степанівський ясла-садок № 16 розраховано на 100 місць. Функціонує п'ять вікових груп: 1 група раннього віку, 4 групи дошкільного віку. Загальна кількість дітей становила 127 осіб.
Режим роботи ясел-садка:
2 групи – 9 годин, з 7.30 до 16.30
1 група – 10 годин, з 7.00 до 17:00
2 групи - 10,5 годин, з 7.00 до 17.30,
Спілкування, навчання та ведення ділової документації здійснювалося українською мовою.
Діяльність ясел-садка направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: забезпечення всебічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб; формування у дитини дошкільного віку моральних норм, набуття нею життєвого соціального досвіду.
Пріоритетним напрямком роботи є: створення оптимальних умов для забезпечення результативності освітнього процесу, фізичного розвитку кожної дитини, фізкультурно-оздоровчої та просвітницької роботи серед дітей та батьків, забезпечення охорони життя і здоров'я дітей.
У своїй діяльності ясла-садок керується законодавством України та чинними нормативно-правовими актами у галузі освіти. Організація освітнього процесу здійснювалася за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина». Педагогічними працівниками впроваджувалися програми: «Правова освіта дошкільнят», «Наш рідний край», «Казкова фізкультура», «Дитяча хореографія».
Станом на 01 червня 2020 року ясла-садок укомплектовано педагогічними та медичними кадрами, а також технічним персоналом на 100%. Склад педагогічного колективу: директор, вихователь-методист, 7 вихователів, 1 музичний керівник. З повною вищою педагогічною освітою - 5 педагогів, що складає - 50%, з повною вищою фаховою - 1 педагог, що складає - 10%, з базовою вищою - 4 педагога - 40%. Мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 1 педагог - 10%, «спеціаліст першої категорії» 2 педагога - 20%, «спеціаліст другої категорії» 1 педагог - 10%, «спеціаліст» -2  педпрацівника - 20%.
Рівень підвищення професійної компетентності педагогів, у порівнянні з 2018/2019 н.р., підвищився завдяки роботі з методичною літературою, періодичними виданнями, проведенням семінарів, використанням ІКТ-технологій. Протягом 2019/2020 року педагогічні працівників взяли участь у 2 авторських семінарах, у zoom конференціях (під час карантину); у методичних заходах, які проводив методичний кабінет при управлінні освіти Херсонської міської ради. Під час карантину вихователі організували дистанційне навчання та дистанційну роботу з батьками, використовуючи онлайн ресурси та програми ViberZoom, сайт дитячого садочка.
Протягом  звітного року проведено 4 засідання педагогічної ради ясел-садка, наради при директорові, педагогічні години, 2 семінари - практикуми. За рахунок проведеної роботи зріс показник сформованості складових емоційного інтелекту вихованців ясел-садка.  На 39% зріс рівень пізнавальної активності дошкільнят, на 32% - розвиток мислення, уяви, пам'яті, мовлення. Тричі на рік проводився моніторинг досягнень дітей дошкільного віку згідно з базовим компонентом дошкільної освіти. Узагальнені результати в порівнянні з початком навчального року свідчать, що середній рівень засвоєння по яслах-садку у порівнянні з вереснем (43%) виріс у березні до 45%.
Протягом звітного року здійснювалося поповнення інформаційно-методичної бази ясел-садка освітніми програмами, навчально-методичними та навчально-наочними посібниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України. Систематизовані та поповнені матеріали для використання в роботі педагогічними працівниками: наочність, демонстраційний та роздавальний матеріал, створені лепбуки. Придбані книжки - розмальовки, дидактичний матеріал, виготовлені атрибути до дидактичних, рухливих, сюжетно - рольових ігор. У методичному кабінеті систематизовано матеріал для допомоги педагогічним працівникам, придбано методичну літературу по плануванню роботи вихователів, здійснено підписку періодичних видань – журналу «Дошкільне виховання»
Адміністрація, педагогічний колектив у 2019/2020 навчальному році велику увагу приділяли формуванню співпраці дитячого садка з сім'єю, вивченню особливостей спілкування в сім'ях з метою здійснення диференційованого підходу до кожного вихованця.
Батьки брали активну участь у благоустрої подвір'я, квітників, ігрових майданчиків, оформленні групових приміщень, були активними учасниками спортивних змагань, свят та розваг, конкурсів. Ясла-садок підтримує бажання батьків отримувати знання, необхідні для виховання та оздоровлення дітей. Педагогічний колектив організовував для цього різні активні форм співпраці, як традиційні, так і нетрадиційні. Робота ясел-садка систематично висвітлювалася на сайті управління освіти Херсонської міської ради, на власному сайті Степанівського ясла-садка №16 Херсонької міської ради.
Медичний кабінет на 100 % забезпечений лікарськими засобами та виробами медичного призначення для надання медичної допомоги. Кожний квартал з метою обстеження фізичного розвитку вихованців здійснювалися антропометричні вимірювання, в інформаційних куточках кожної вікової групи висвітлювалися антропометричні дані, завдяки чому батьки мали змогу простежити за розвитком своєї дитини.
У яслах - садку здійснюється триразовий режим харчування дітей відповідно до норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.11.04 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих навчальних закладах» .Щодня проводяться підсумки виконання натуральних норм, а також кожні десять днів аналізується стан їх виконання. Станом на 01 червня 2020 року натуральні норми харчування виконуються: яслі - 92,9%, сад - 94,5%. Загальний відсоток - 93%. Умови для організації харчування в дитячому садку задовільні. Харчоблок має необхідне приміщення, забезпечений гарячою та холодною водою, оснащений необхідним технологічним обладнанням. Харчування дітей раціональне та збалансоване - присутні всі необхідні для дитячого росту продукти: молоко, м'ясо, сир, риба, вершкове масло, олія, овочі, фрукти. Ведеться відповідна документація: «Бракераж сирої продукції», «Бракераж готової продукції», «Журнал здоров'я», «Журнал виконання натуральних норм», перспективне меню. Кількість дітей, які мали пільги щодо оплати за харчування станом на 01 червня 2020 року становить 25 дітей, з них: багатодітних - 16 дітей, учасників АТО - 3 дит., малозабезпечених - 4 дит., діти, які переміщуються з тимчасово окупованої території – 1дит, інваліди-1дитина.
Протягом звітного року адміністрацією ясел-садка здійснювався систематичний контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних умов організації харчування. Відповідно до графіка проводились планові та оперативні перевірки щодо організації харчування, виходу страв та якістю приготування їжі. Режим харчування здійснювався відповідно до режиму групи.
Питання господарської роботи є найскладнішим у роботі керівника так, як на його вирішення потрібні кошти. Як керівник закладу, значну увагу приділяю зміцненню та модернізації матеріально-технічної бази.
        За позабюджетні кошти придбано дитячі меблі на суму 18801 грн;.
За бюджетні кошти здійснено поточний ремонт комп’ютера та регенерація картриджів на суму – 1080грн, а також придбано програмне забезпечення на суму – 5035грн. ; здійснено технічне обслуговування пожежних кранів на суму-2000 грн; повірка лічильника- 250грн.
З метою покращення роботи садка проводиться анкетування батьків, пропозиції та зауваження батьків враховуються в подальшій роботі.
Проте, поряд з позитивними здобутками, існують питання, які потребують подальшого покращення. Це стосується зміцнення матеріально-технічної бази, а саме: ремонт харчоблоку; ремонт санітарних кімнат середньої, молодшої та старшої груп; ремонт коридорів; ремонт медичного кабінету; встановлення автоматичної пожежної сигналізації у приміщенні ясел-садка.


За підсумками роботи колективу протягом звітного року можна зазначити, що поставлені завдання в цілому виконано.


Директор                                                                Валентина МАЛЬЦЕВА
Степанівського ясла-садка №16
Херсонської міської ради


_____________________Від 29.05.2019 р.

ЗВІТ КЕРІВНИКА ЗДО № 16

ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ У 2018- 2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Copyright MyCorp © 2020
uCoz