Субота, 19.10.2019, 21:06

15 cічня "Різдво іде - радість несе"

Почесне місце у зимовому циклі належить різдвяним святам.

Вже стало традицією в Степанівському ясла-садку № 16 кожного року проводити розвагу до Різдвяних свят. Залучаючи дітей до участі у традиціях і звичаях рідного  народу, дає їм змогу  практично пізнавати його  культурно-історичний досвід, бути продовжувачами справ батьків і дідів.

В святково прикрашений зал (Інтер’єр сільської хати до Різдва) заходять діти одягнуті в українські народні костюми, вихователі – господині. Звучить музика, вихователі знайомлять дітей з народними святами і традиціями.

Діти починають колядувати, ходять із зіркою та дзвониками від господині до сусідів і співають різних пісень – колядок, зичать господарям усяких гараздів.

Коляда – це винагорода за величальну пісню: «Он і пан іде – коляду несе, коробка вівса, зверху ковбаса!» Господині їм за це кидають у торбу горішки, яблука, цукерки, дрібні гроші.

Розвага викликала  у дітей бадьорий, веселий настрій, відчуття радості й задоволення.

Переглядів: 55 | Додав: sad16stepanovka76 | Рейтинг: 0.0/0